KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Młodymi Ludźmi z powiatu wąbrzeskiego, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zająć się ochroną lokalnego środowiska.

Prywatnie jesteśmy przyjaciółmi, uczniami szkół ponadpodstawowych, wizjonerami, ludźmi czynu! Oprócz przyjaźni łączą nas wspólne sprawy i wyzwania, którym stawiamy czoła przy wsparciu Stowarzyszenia Młodych Gminy Płużnica.  Obecnie zajmujemy się sprawami środowiska w miejscu naszego zamieszkania, czyli w powiecie wąbrzeskim. Martwią nas pogłębiające się zmiany klimatyczne, skażone powietrze, rosnące hałdy śmieci, które nie rozłożą się przez kolejne setki lat. Pogłębiająca się degradacja naszej planety, wzbudza w nas niepokój, boimy się, o przyszłość swoją, naszych dzieci i przyszłych pokoleń. W związku z czy, postanowiliśmy mówić głośno o tym, że nasze środowisko potrzebuje natychmiastowej pomocy!

eko-Załoga

POZNAJCIE ICH

Szymon

Jestem Szymon, bardzo lubię poznawać nowych ludzi oraz angażować się w różne ciekawe wydarzenia. Na codzień lubię przeglądać social media i czasami czytać książki.

Amelia

Lubię słuchać muzyki oraz interesuje się teatrem bardzo lubię zawierać nowe znajomości i działam aktywnie w stowarzyszeniu.

Patryk

Mam 16 lat interesuję się wędkarstwem. Uczę się w szkole w Wąbrzeźnie w zawodówce na kierunku mechanik monter maszyn i urządzeń.

Marta

W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, rysować oraz oglądać seriale. W zasadzie to nie mam żadnego konkretnego talentu, ale wciąż go szukam

kuba

Hej wszystkim! Uwielbiam współpracę z innymi ludźmi. Działam społecznie i chętnie pomagam.

Martyna

Najczęściej spędzam czas czytając książki i słuchając muzyki. Jednak to teatr oraz sztuka są moją największą pasją:)

Kamil

Więc kilka słów o mnie. Jestem fajnym młodym, wesołym i kreatywnym chłopakiem. Głodny przygód i poznawania świata, uwielbiam podróżować, odwiedzać ciekawe miejsca i poznawać ciekawych ludzi. Lubię sport od wędkarstwa po piłkę nożną i kulturystykę, dbam o siebie zarówno intelektualnie i wizualnie.

Szymon

Mam 18 lat chodzę do 4 klasy technikum logistycznego w Wąbrzeźnie lubię grać w gry i łowić ryby.

Ola

Jestem kreatywna i odpowiedzialna, lubię tańczyć i podróżować

Klaudia

Lubię uczyć się nowych rzeczy oraz angażować się w różne akcje społeczne w gminie, w której mieszkam. W wolnym czasie czytam książki, słucham muzyki oraz oglądam seriale.

maja

Jestem uczennicą klasy pierwszej liceum. Lubię uczyć się języków obcych i podróżować. W wolnym czasie chodzę na spacery z moim psem i oglądam seriale. Aktualnie moją pasją jest czytanie.

Natalia

Przydwórz

Michał

Bardzo lubię poznawać nowych ludzi oraz grać w gry i spotykać się ze znajomymi. Lubię również słuchać muzyki i grać w siatkówkę.

Lidia

Na co dzień uczę się w wąbrzeskim liceum, a w wolnych chwilach czytam książki, słucham muzyki i maluję.

Justyna

Wymyślam różne projekty i sprawiam, aby ich realizacja była możliwa. Wszystko dlatego, że mam sobie dużą troskę o przyszłość miejsca w którym żyję. Lubię nazywać się wizjonerką.

Gosia

Lubię patrzeć jak projekty SMGP, zmieniają lokalną rzeczywistość. Pracuję w dziale promocji, dzięki czemu mogę dzielić się ze wszystkimi dobrymi wiadomościami.

Dołącz do nas!

BĄDŹ JEDNYM Z NAS!

zapisz się

Przemek

Zajmuję się realizacją projektów i wszystkim co jest związane z IT w naszej organizacji.